Oferta usług księgowych

Szanowni Państwo,
nasze biuro oferuje usługi z zakresu finansów, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej, realizowanych w oparciu o obowiązujące przepisy prawa .

W naszym zespole pracują specjaliści z wykształceniem ekonomicznym w zakresie finansów i rachunkowości i długim (25 letnim) doświadczeniem zawodowym. To oni tworzą rozwiązania i narzędzia wspierające działalność Klientów w obszarze finansów i księgowości a w swojej pracy na co dzień służą im pomocą i na bieżąco udzielają im informacji.

Wykorzystujemy jedno z najbardziej znanych na naszym rynku oprogramowani finansowo-księgowych, co gwarantuje bezpieczeństwo informatyczne.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej będące ochroną dla klienta w ramach prowadzonej przez nas działalności księgowej.

Prowadzimy księgowość małym, średnim oraz dużym przedsiębiorstwom , rozliczającym się na podstawie pełnej księgowości ( księgi handlowe) jak również książki przychodów i rozchodów czy ryczałtu.

Prowadzimy księgowość firm handlowych, usługowych, produkcyjnych.

Gwarantujemy Państwu wysoką jakość obsługi z zachowaniem dyskrecji i lojalności.

Przygotowaliśmy konkurencyjną cenowo ofertę, z gwarancją usług na najwyższym poziomie. Nasza polityka cenowa zakłada pełną przejrzystość w zakresie rozliczeń finansowych z Klientami.

Oferta cenowa naszych usług:
Ceny usług uzależnione są od:
PRODUKTY I USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ

Usługi księgowe Obsługa kadrowo-płacowa: Usługi dodatkowe:

Oferujemy także obsługę prawną przy zakładaniu podmiotów gospodarczych i rejestracji w KRS, zmiany rejestracyjne.

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.